Türkiye BigBang Fan - Turkish Fan is Big Bang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye BigBang Fan - Turkish Fan is Big Bang

Türkiye'de 1. Big Bang Fanı Turkish first Fan is Big Bang

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İstekleriniz

3 posters
YazarMesaj
rena
Admin
rena

Kadın

İstekleriniz Empty
MesajKonu: İstekleriniz   İstekleriniz Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 7:24 pm

Eksik gördüklerinizi, açmak istediğiniz kategoriyi veyada sitemize eklenmesi istediğiniz özellikleri bu başlık altında belirtebilirsiniz.

lol! iyi eğlenceler lol!
bigbang_manyağı
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım
bigbang_manyağı

Kadın
Nerden : T.O.P la el ele hülya koçyiğit ve edison hun gibi çimlerde laylaylom koşarken

İstekleriniz Empty
MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 7:41 pm

bir şey söylemek sitiyorum acaba bigbang şarkılarını türkçeye çeviremezmiyiz ben gönüllüyüm çevirebilirim şarkıları ne dersiniz ayrıca ingilizcesi olan üyelerimizde yardımcı olabilirler en çok istek alan parçaları çevirebiliriz flower
polly_chubb
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım
polly_chubb

Kadın

İstekleriniz Empty
MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 9:15 am

Ben de çeviriye yardımcı olabilirim. Hem bunları kliplere altyazı yapıp, forumumuzun reklamını da yapabiliriz.. Sitenin de biraz düzenlenmesi gerek bence.. Moderatör alıp, her bölüme bir moderatör verirseniz ve bu bölümlerden moderatörler sorumlu olursa eğer, sizin işiniz de kolaylaşır bence. Hem forum daha düzenli olur.

İstekleriniz
1 sayfadaki 1 sayfası