Türkiye BigBang Fan - Turkish Fan is Big Bang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye BigBang Fan - Turkish Fan is Big Bang

Türkiye'de 1. Big Bang Fanı Turkish first Fan is Big Bang

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kuzey Kutbunda Başlayan Fok Katliamı

+2
maiko
rena
6 posters
YazarMesaj
rena
Admin
rena

Kadın

Kuzey Kutbunda Başlayan Fok Katliamı Empty
MesajKonu: Kuzey Kutbunda Başlayan Fok Katliamı   Kuzey Kutbunda Başlayan Fok Katliamı Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:35 pm

Kuzey Kutbunda Başlayan Fok Katliamı Sealwideweb470x3132tq5

Kanada hükümetinin izniyle 275.000 (İki yüz yetmiş beş bin!) yavru fokun vahşice katledilmesine önümüzdeki günlerde başlanacak…

Ve kanlarının izleri temizlenerek yapılacak kürkler, “çağdaş” insanların güzelliklerine güzellik katacak!..

Ancak ne mutlu ki (!) Kanada hükümeti, doğalı henüz on koca gün olmamış olan fokların katline izin vermiyor.

275.000 yavru fok önümüzdeki birkaç hafta içerisinde derilerine zarar vermesin diye sopayla dövülerek öldürülecekler…

maiko
Admin
maiko

Kadın

MesajKonu: Geri: Kuzey Kutbunda Başlayan Fok Katliamı   Kuzey Kutbunda Başlayan Fok Katliamı Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 10:59 pm

ay ben bunların sopayla nasıl öldürüldüğü hakkında bi video izlemisdim caniler yhaa silent
https://ygbigbang.yetkin-forum.com
Blood+
Admin
Blood+

Kadın

MesajKonu: Geri: Kuzey Kutbunda Başlayan Fok Katliamı   Kuzey Kutbunda Başlayan Fok Katliamı Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 9:59 am

Aynen yha çok kötüydü o fokların can çekişirken izlemek gerçekten çok kötü yarısından fazlasıda yavru yha bu insanlığa sığar mı? O haberi izlerken çok kötü olmuştum... Crying or Very sad

En son Blood+ tarafından Cuma Ağus. 01, 2008 5:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tusagimy^^
Moderatör
tusagimy^^

Kadın

MesajKonu: Geri: Kuzey Kutbunda Başlayan Fok Katliamı   Kuzey Kutbunda Başlayan Fok Katliamı Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 2:50 pm

ben de izlemiştim.çok kötü olmuştum canilikten başka bişey değil yaa yazık bu hayvanlara o kadar sevimliler ki nasıl vuruyolar anlamıyorum bu insanları
DANTE½VERGİL
Moderatör
DANTE½VERGİL

Erkek

MesajKonu: Geri: Kuzey Kutbunda Başlayan Fok Katliamı   Kuzey Kutbunda Başlayan Fok Katliamı Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 11:51 pm

Katılıyorum sıze!!
Canıler.....
Misz_Dragon
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

Kadın

MesajKonu: Geri: Kuzey Kutbunda Başlayan Fok Katliamı   Kuzey Kutbunda Başlayan Fok Katliamı Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 7:53 pm

Yaaa yazık onlaraaa Sad

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-